“Biz çok rahat ettik ve güzel dostluklar edindik.”

Houstonda geçirdiğimiz surede Handan Yolcu hanımdan kiraladığımızdaireden çok memnun kaldık, doğum icin geldik , aynı sitede pek çok Türk aile olduğu icin hiç kendimizi gurbette hissetmedik ve asla yalnızlık çekmedik. Evin konumu çok güzel, son derece nezih bir semt , HEB supermarket , Rice Epicurean Supermarket ve cafelere bitişik ve yeşillikler içinde yürüyüş için ideal bir semt, aynı zamanda otobüs durakları var biz çok rahat ettik ve güzel dostluklar edindik düşünenlere mutlaka tavsiye ediyoruz.

Nilsu & Serkan Memişoglu - Dubai

“Artık yolumuz Houston'a düşünce evimiz bizi bekliyor.

Houston Üniversitesine  1 aylık  bir görevle geldiğimizde Galleria Bölgesinde Handan Yolcu hanımın  2 + 1 dairesini kiraladık ve gercekten çok memnun kaldık, ihtiyaç duyulabilecek her türlü eşya ve konfor var, ayrıca üst katta yaşayan annesi Seniye Guner Hanımefendinin güzel ve lezzetli yemeklerinin tadı damağımızda kaldı, bölge ve konumu itibariyle kesinlikle tavsiye ediyoruz ve aynı zamanda da gösterdikleri dostluk için kendilerine ve ailesine çok teşekkür ediyoruz. Biliyoruz ki artık yolumuz Houston'a düşünce evimiz bizi bekliyor.

— Prof. Murat Turkoglu - İstanbul Medeniyet Üniversitesi, 

Göztepe /  Istanbul


 

Güvenli ve güzel bir semtte olmanın, kendi ülkenizin vatandaşlarıyla birlikte olmanın huzuru içinde, sahibi oldugumuz dairelerimizde kendi evinizde gibi rahat edeceksiniz. 1995’den beri Houston'da yaşayan oldukça geniş bir aileyiz ve sizlere sadece kalacak bir yer değil, dostluğumuzu da vaat ediyoruz. Araba kiralama secenekleriyle arkadaş canlısı Türk komşu ve arkadaşlarla çok güzel vakit gecirebilir HEB market,Galleria AVM TC Konsoloslugu vb birçok merkezi yere yakın olması hayatınızı çok kolaylaştiracak Houston ziyaretiniz kesinlikle eşsiz bir deneyime dönüşecektir.

Yeni hizmetlerimiz :

Çocuğunuzu özgürlükler ülkesinde dünyaya getirme fırsatı!
Her anne, baba evlatlarının geleceğini garanti altına alma hayali kurar. Özgürlükler ülkesi Amerika’daki eşsiz imkanlar ve bebeğinizin alacağı Amerikan pasaportu sayesinde hayaller gerçek oluyor. Amerika’nın en güzel ve ekonomik şehirlerinden biri olan Houston’da doğum yapabilmeniz için ihtiyacınız olan her şeyi size sağlamaktan gurur duyuyoruz.

En iyi doktorlar, yüksek yaşam standartı, uygun alışveriş imkanları, sayısız turistik cazibe merkezi, tropikal iklim ve dünyanın dört bir yanında muhteşem mutfaklar Houston’da sizleri bekliyor!


YABANCILIK ÇEKMEYECEKSİNİZ!
Houston’da memleket özlemi çekmeyeceğinizi garanti ederiz. Gerek sizleri başta yabancı dil konusunda olmak üzere her süreçte destekleyecek olan ekibimiz, gerek Türk ve Ortadoğu marketlerinde bulabileceğiniz ürünler, gerekse de şehrin dört bir yanında yer alan Türk restoranlarındaki zengin seçenekler burada.Bizi sadece Houston’da doğum yapmanıza yardımcı olacak bir şirket olarak görmeyiniz. Biz sizlere, sadece burada olduğunuz sürece değil, ömür boyu sürecek bir dostluk vaat ediyoruz.
http://houstondadogum.com

http://houstondakiralikdaire.com

 
 

“Yine gitsek mutlaka Handan hanımın dairesini kiralamak isteriz.”

Houston'a 3 ay için geldiğimizde Handan Yolcu hanımın Fountainview deki eşyalı dairesini kiraladık, eşim ve annem uzun süre yalnız kaldılar işim gereği ben sonradan gelebildim, site çok güvenli ve sakin, evin muhiti aynı şekilde, pek çok Türk aile aynı sitede olduğundan eşim ve annem yalnızlık çekmediler ve güzel arkadaşlıklar kurdular, dairemiz konforlu ve kullanışlıydı hatta Tr’den misafir bile ağırladık bir kaç gün, evin bitişiğindeki HEB markete bayıldık, çok kaliteli ve uygun fiyatlı, cafeler de aynı şekilde, yine gitsek mutlaka Handan hanımın dairesini kiralamak isteriz, kendisine çok teşekkur ediyoruz güzel bir tecrübe oldu. Gelecekte de görüşmeyi diliyoruz.

Duygu & Ibrahim Dursun - Istanbul

“Hem çok rahat ettik, hem çok güzel bir semtte oturduk, hem de çok güzel dostluklar kurduk.”

Bir yıl sureyle Houston'a Tübitak bursu ile Houston Üniversitesine araştırmagörevi için eşim ve 4 yaşındaki oğlumla beraber geldim, bu süre zarfındaHandan Yolcu hanımın dairesini kiraladık, bu sayede hem çok rahat ettik, hem çok güzel bir semtte oturduk, hem de çok güzel dostluklar kurduk, iki gün önce Turkiyeye döndük, kesinlikle tavsiye ediyorum ve tekrar gitsek yine aynı daireyi seçeriz. Gerçekten memnun kaldık.

— Docent  Kemal Polat  - Bolu Universitesi Muhendislik Fakultesi